Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komisje Inwentaryzacyjne

mgr Justyna Czajowska-Sumara – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 84, kom. 510093067
e- mail:   j.czajowska@uj.edu.pl

 

mgr Tomasz Lis – Starszy specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 83, kom. 519329269
e- mail:   tomasz.lis@uj.edu.pl

 

Paweł Majtyka – Samodzielny referent

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 86, kom. 539862131
e- mail:    pawel.majtyka@uj.edu.pl

 

mgr Tomasz Mądry – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 84
e- mail:    tomasz.madry@uj.edu.pl

 

Maria Michalska – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 84, kom. 519329218
e- mail:   maria.michalska@uj.edu.pl

 

mgr Karolina Kamińska – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 84

 

mgr Dorota Romek – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 86, kom. 532547438
e- mail:   dorota.romek@uj.edu.pl

 

mgr Piotr Smok – Specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 85, kom. 516282273
e- mail:   piotr.smok@uj.edu.pl

 

mgr Anna Wierzbicka – Główny specjalista

ul. Straszewskiego 27, pok. nr 216
tel. 12 663 32 83, kom. 519329271
e- mail:   anna.wierzbicka@uj.edu.pl